SZANUJĄC TWÓJ CZAS

Wiemy, że czas to Twój najcenniejszy zasób, dlatego nasze usługi zawsze mają krótki czas realizacji, dzięki czemu Ty będziesz mógł zająć się tym co jest naprawdę dla Ciebie ważne, a Twoje plany zostaną zrealizowane na czas.

Ostrzenie narzędzi

Ostre narzędzia są niezbędne do wykonywania efektywnej pracy. Z czasem jednak narzędzia tracą swoją początkową świetność, ale nie ma się czym martwić! To wcale nie znaczy, że trzeba kupić nowe. W TREK naostrzymy wiele rodzajów narzędzi, między innymi tarcze pilarskie, frezy czy piły.

SZKOLENIA, DEMONSTRACJE, DORADZTWO

Wieloletnie doświadczenie w branży, udział w wielu imprezach specjalistycznych czy wielokrotny udział w szkoleniach, sprawiają, że jesteśmy pewni swojej wiedzy i umiejętności. Jeśli nie jesteś pewien jak obsługiwać dane narzędzie lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej , skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania, na którym wszystko wyjaśnimy.

SERWIS

W czasie użytkowania każde narzędzie, nieważne jak dobre i wytrzymałe może ulec uszkodzeniu. W TREK prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, w którym przywrócimy Twoje narzędzia do 100% sprawności w krótkim czasie, dzięki czemu Ty będziesz mógł równie szybko wrócić do pracy.